Doğal Tuz Lamba

Doğal Tuz Lamba 3 kg

 65,00

Doğal Tuz Lamba

Doğal Tuz Lamba 4 kg

 70,00

Doğal Tuz Lamba

Doğal Tuz Lamba 5 kg

 80,00

Doğal Tuz Lamba

Doğal Tuz Lamba 6 kg

 90,00

Doğal Tuz Lamba

Doğal Tuz Lamba 8 kg

 100,00

Doğal Tuz Lamba

Doğal Tuz Lamba 9 kg

 110,00
 150,00
 170,00
 290,00

Doğal Tuz Lambası

Son zamanların en gözde ürünü tuz lambası. Doğal yapısı ile sizlere görsel şölen sunan bu ürünler görselliğinin yanında odanızın havasını temizlemektedir. Doğal Tuz Lambası sadece bununla da kalmayıp havada dolaşan toz ve akarlar yere indirir. Odanızdaki fazla nemi üzerine çekerek kurutur. Bu sayede solunum sorunu yaşayanların daha  rahat nefes almalarına yardımcı olur. 

dogal-tuz-lamba-bg

Kaya tuzlar ısındıkları zaman negatif iyon yaymaya başlar. Negatif iyonlar vücudumuz için çok faydalıdır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeden fiziksel yorgunluğu almaya kadar birçok alanda etkilidir.

Maddeler Halinde Açıklayacak Olursak;

  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Solunum yolu rahatsızlıklarını önler.
  • Fiziksel yorgunluğa iyi gelir.
  • Odaklanma sorununda etkilidir.
  • Kandaki ph seviyesini düzenler.

Son dönemlerde insanların değişik aksesuarlara yöneldiği bilinmektedir. Özellikle kullanışlı ve doğru bir seçenek olarak karşımıza gelen tuz lambası, inanılmaz faydalar ile birlikte insanların en doğru tercihleri arasında yer almaya devam etmektedir. Görüntü olarak insanları ilk bakışta etkileyen bu mükemmel seçenek, birbirinden farklı modelleri ve olağanüstü görüntü kabiliyeti ile birlikte, insanlar için yeni ve ihtişamı yüksek fırsat yaratmıştır. Pek çok konuda faydası olan avantajlı seçenekleri ile birlikte, değişik modellerin burada insan hayatındaki yeri gerçekten çok farklı olmuştur. Kullanışlı ve görüntü olarak da etkileyici yapısı ile karşımızda olan tuz lambası, yeri geldiği zaman insanların doğru tercih etmek istediği bir seçenek olarak karşımıza çıkmıştır.

Negatif iyon yayması ile bilinen bu muazzam ürün seçeneği, gerçekten çok faydalıdır. Hemen her yaş grubundan insan için buradaki avantajlı seçenekleri görüp değerlendirmek gerekiyor. Fiziksel olarak yorgunluk yaşayan insanlar için, burada tavsiyelerimiz olacaktır. Doğal şekli ile tuz lambası evinize hem ferahlık hemde görsellik katacaktır.

Odanızın büyüklüğüne göre bir boy büyüğünü almanızı öneriyoruz. Bu sayede odanız adeta tuz mağarasına dönüşecektir.

Nasıl Yapılmaktadır ?

Firmamız Doğal Tuz Lambası yaparken sadece Çankırı Kaya Tuzu kullanmaktadır. Çankırı Kaya Tuzu 4 köşe olarak kesilir. Kilogram olarak ayrıldıktan sonra lamba deliği açılır ve dış yüzeyi tıraşlanır. Ahşap altlığı çakıldıktan sonra kablosu ve ampulü takılarak üretilmektedir.